Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Voľby do Európskeho parlamentu na území Slovenskej republiky

Rozhodnutie o vyhlásení volieb

Rozhodnutie.pdf(142.9 kB)Rozhodnutie.pdf

Preberanie  „Oznámenia o delegovaní  člena a náhradníka do okrskovej volebnej komisie“

pre voľby do Európskeho parlamentu v roku 2019

konané dňa 25. mája  2019 mimo pracovnej doby zabezpečuje:

 

  • p. Alena Sedláková – telefón: 0915 724 101

 

 


 

Informácie pre voliča

Informácie pre voliča.pdf(45.5 kB)Informácie pre voliča.pdf

Utvorenie volebných okrskov

Harmongram OTZ

Harmonogram OTZ EP.pdf(253.1 kB)Harmonogram OTZ EP.pdf

Vymenovanie zapisovateliek okrskových volebných komisií

Elektronická adresa (e-mailová adresa) na doručenie oznámenia o delegovaní člena a náhradníka do okrskových volebných komisií v Cabaji – Čápore

V zmysle § 79 ods. 3 zákona NR SR č. 180/2014 Z. z. o podmienkach  výkonu volebného práva a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „Zákon č. 180/2014 Z. z.“) možno Oznámenie o delegovaní člena a náhradníka doručiť v listinnej forme alebo elektronicky. Lehota na doručenie oznámenia sa končí uplynutím posledného dňa lehoty. Na oznámenia doručené po uplynutí tejto lehoty sa neprihliada.

Elektronická adresa  (e-mailová adresa) na doručenie oznámenia o delegovaní člena a náhradníka do okrskových volebných komisií v Cabaji – Čápore  je:

volby@cabajcapor.sk

Lehota  na doručenie Oznámenia o delegovaní člena a náhradníka do okrskovej volebnej komisie (uvedená v Rozhodnutí predsedu NR SR č. 28/2019 o vyhlásení volieb prezidenta Slovenskej republiky) uplynie v pondelok 1. apríla 2019 o 24.00 hod.

 


 
ÚvodÚvodná stránka