Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Voľby do Európskeho parlamentu na území Slovenskej republiky

Rozhodnutie o vyhlásení volieb

 Rozhodnutie.pdf (142.9 kB) Rozhodnutie.pdf (142.9 kB)

 

Preberanie  „Oznámenia o delegovaní  člena a náhradníka do okrskovej volebnej komisie“

pre voľby do Európskeho parlamentu v roku 2019

konané dňa 25. mája  2019 mimo pracovnej doby zabezpečuje:

 

  • p. Alena Sedláková – telefón: 0915 724 101

 

 


 

Informácie pre voliča


 

Utvorenie volebných okrskov


 

Harmongram OTZ


 

Vymenovanie zapisovateliek okrskových volebných komisií


 

Elektronická adresa (e-mailová adresa) na doručenie oznámenia o delegovaní člena a náhradníka do okrskových volebných komisií v Cabaji – Čápore

V zmysle § 79 ods. 3 zákona NR SR č. 180/2014 Z. z. o podmienkach  výkonu volebného práva a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „Zákon č. 180/2014 Z. z.“) možno Oznámenie o delegovaní člena a náhradníka doručiť v listinnej forme alebo elektronicky. Lehota na doručenie oznámenia sa končí uplynutím posledného dňa lehoty. Na oznámenia doručené po uplynutí tejto lehoty sa neprihliada.

Elektronická adresa  (e-mailová adresa) na doručenie oznámenia o delegovaní člena a náhradníka do okrskových volebných komisií v Cabaji – Čápore  je:

volby@cabajcapor.sk

Lehota  na doručenie Oznámenia o delegovaní člena a náhradníka do okrskovej volebnej komisie (uvedená v Rozhodnutí predsedu NR SR č. 28/2019 o vyhlásení volieb prezidenta Slovenskej republiky) uplynie v pondelok 1. apríla 2019 o 24.00 hod.

 


 
ÚvodÚvodná stránka