Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Divadelný súbor FAMÍLIA

Utrpenie Vinca Čabíka

Utrpenie Vinca Čabíka

 

POZVÁNKA

Divadelný súbor FAMĹIA Vás pozýva na premiéru divadelnej komédie ,,Utrpenie Vinca Čabíka", ktorá sa uskutoční dňa 2. júna 2019 o 17,00 hod. v KD Čápor. Vstupné je dobrovoľné. 

 


 

Vianoce našej mamy - veselohra

Veselohra ,,Vianoce našej mamy"

Ďalšie pokračovanie ságy rodiny Čabíkovej.

Premiéra: 9.12.2018
Obsadenie: Danka Korgová
Ľuboš Benčík
Majka Lukačovičová
Lukáš Pálka
Maťa Nemčeková
Evka Benčíková
Alenka Kováčová


 

Povedz, že som pekná

Divadelná dráma 

Z dielne autora Ľuboša Benčíka sme tentoraz mohli sledovať hru trochu inej kategórie. Ako on sám povedal: ,, táto hra j o ľudských vlastnostiach v rôznych životných situáciách, Je v nej zdôraznené hlavne to, že šťastie a spokojnosť má pre každého človeka iný rozmer a inú hodnotu.

Niekto hľadá zlato, peniaze aby bol šťastný a niekto túži iba po tom, aby raz našiel to, čo v živote možno aj vlastnou vinou stratil. Hra nikoho neodsudzuje iba nastavuje zrkadlo dnešného sveta".

Sála bola zaplnená do posledného miestečka. Herci: Marika Backárová, Ľuboš Benčík, Milan Bóžik, Saška Majerská st., Saška Majerská ml, Karolínka Backárová, Janka Dičerová, Alex Brunaiová sa zhostili svojich úloh zodpovedne a pridali aj svoje emócie, pri nasvietení a ozvučení Gabrielom Nemčekom, ktorý dotváral atmosféru celého predstavenia hra dojala mnoho divadelných fanúšikov. 

Pán režisér a herec v jednej osobe Ľubko Benčík tešíme sa na ďalšie nové hry.


 

Jedna teta a päť statočných

Divadelný súbor Família Vás srdečne pozýva na REPRÍZU divadelnej hry ,,Jedna teta a päť statočných". 

REPRÍZA sa uskutoční dňa 19. 5. 2019 o 17,00 hod. v kultúrnom dome Čápor. VSTUPNÉ JE DOBROVOĽNÉ. 

Príďte podporiť potleskom našich divadelníkov. Tešíme sa na vás. 


 

Divadelný súbor Família

 V apríli minulého roka vznikol v našej obci divadelný súbor FAMÍLIA. Po osemnástich rokoch si fanúšikovia divadla  Família mohli opäť zasadnúť na stoličky v kultúrnom dome a pozrieť si divadelnú hru ,,Čo s tou vašou famíliou?“ Bývalí členovia  z predchádzajúcich rokov Ľuboš Benčík, Danka Korgová, Marika Backárová, Mirka Brunaiová a noví členovia Soňa Fábryová, Maťa Nemčeková, Maja Lukačovičová, Marcelka Katrenčíková, Maťka Ligačová, Kristínka Polakovičová, Viky Melová, Ivko Ronda naštudovali hru, ktorá svojím názvom aj dejom, a ktorú napísal režisér a herec v jednej osobe Ľuboš Benčík, predznamenala výbornú náladu počas celého vystúpenia. Diváci boli spokojní.

Do konca roka naštudovali ešte jednu hru ,,Stanica na konci sveta“. Tá sa niesla už vo vianočnom duchu a bola skôr na zamyslenie. Tu sa predstavili ďalší noví členovia Alenka Kováčová, Michal Bista, Evka Bistová, Karolínka Backárová a  Alex Brunaiová.

Divadelný súbor sa teší  na svojich divákov aj v tomto roku. Príďte ich podporiť.


 
ÚvodÚvodná stránka