Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Divadelný súbor FAMÍLIA

Komédia ,,Utrpenie Vinca Čabíka"

Família opäť zožala veľký úspech.

Dňa 2. júna 2019 odohral divadelný súbor Família v kultúrnom dome Čápor komédiu ,,Utrpenie Vinca Čabíka".  

Komédie v prevedení divadelného súboru Família majú veľký úspech u divákov u nás v obci. V dnešnom uponáhľanom svete si fanúšikovia súboru našli cestu do kultúrneho domu a podporujú nás veľkým potleskom. V predstavení účinkovali: Vinco  - Ľuboš Benčík, babka - Daniela Korgová, Helena - Jana Díčerová, suseda Gita - Maťa Nemčeková, poštárka - Alena Kováčová, starostka - Saša Majerská, policajt Karol - Ivan Ronda alebo David Ondrísek, Atila - Peťo Polakovič, Atilova dcéra Nikol - Mária Lukačovičová, Nikolina dcéra, Annamária - Saška Majerská ml., Ester - Dominika Kľačanová alebo Marika Backárová. Scénar a réžia : Ľuboš Benčík, svetlá a ozvučenie: Gabriel Nemček, a šepkali: Mária Backárová a Iveta Ballayová. 

S touto úspešnou komédiou sme sa predstavili na doskách javiska v Čabe a vďaka pozvaniu plánujeme v Lužiankach a v Štefanovičovej. 

Ďakujeme za váš potlesk a vaše návštevy na premiérach a reprízach. 


 

UTRPENIE VINCA ČABÍKA - REPRÍZA

Divadlo

Divadelný súbor FAMÍLIA  Vás pozýva na REPRÍZU komédie ,,Utrpenie Vinca Čabíka", ktorá sa uskutoční dňa 7. 7. 2019 o 17,00 hod. v kultúrnom dome Čápor. Vstupné je dobrovoľné. Príďte podporiť potleskom našich ,,vašich" divadelníkov.

 


 

Divadelný súbor Família

 V apríli minulého roka vznikol v našej obci divadelný súbor FAMÍLIA. Po osemnástich rokoch si fanúšikovia divadla  Família mohli opäť zasadnúť na stoličky v kultúrnom dome a pozrieť si divadelnú hru ,,Čo s tou vašou famíliou?“ Bývalí členovia  z predchádzajúcich rokov Ľuboš Benčík, Danka Korgová, Marika Backárová, Mirka Brunaiová a noví členovia Soňa Fábryová, Maťa Nemčeková, Maja Lukačovičová, Marcelka Katrenčíková, Maťka Ligačová, Kristínka Polakovičová, Viky Melová, Ivko Ronda naštudovali hru, ktorá svojím názvom aj dejom, a ktorú napísal režisér a herec v jednej osobe Ľuboš Benčík, predznamenala výbornú náladu počas celého vystúpenia. Diváci boli spokojní.

Do konca roka naštudovali ešte jednu hru ,,Stanica na konci sveta“. Tá sa niesla už vo vianočnom duchu a bola skôr na zamyslenie. Tu sa predstavili ďalší noví členovia Alenka Kováčová, Michal Bista, Evka Bistová, Karolínka Backárová a  Alex Brunaiová.

Divadelný súbor sa teší  na svojich divákov aj v tomto roku. Príďte ich podporiť.


 
ÚvodÚvodná stránka