Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Kultúrne podujatia, oznamy, aktivity

II. regionálny jesenný jarmok v Bánove

Miestna akčná skupina Cedron-Nitrava pozývajú na II. regionálny jesenný jarmok v obci Bánov - športový areál. Dňa 16. 9. 2017 od 13,30 hod..

Pripravené sú:

Prezentácia obcí regiónu (ukážky remesiel, predaj produktov)

Kultúrny program

Výstava fotografií z regiónu

Výstava obrazov tvorcov z regiónu

Výstava rezbárskych diel z regiónu

Prezentácia poľovníckych trofejí

Jazdenie na koni

Detský kútik - tvorivé dielne

Gurmánske špeciality, okrem iného aj burčiak.

Vstup voľný. Občerstvenie je zabezpečené.


 

Letné kino - Všetko alebo nič

Pozývame všetkých na posledné premietanie v letnom kine. V areáli kaštieľa Cabaj premietame film ,,Všetko alebo nič" dňa 28. 8. 2017 o 21,00 hod. Vstupné je dobrovoľné. Príďte sa zabaviť. :-)

 


 

Spievaj, že si spievaj...

Obec Cabaj-Čápor, komisia pre mládež, kultúru a šport a Krajské osvetové stredisko v Nitre Vás pozývajú na 15. ročník kultúrno-spoločenského podujatia Spievaj, že si spievaj s podtitulom ukončenie kultúrneho leta.

Akcia sa koná pri KD v Čápore dňa 27. 8. 2017 o 16,00 hod.

Účinkujú: Vrštek - Hostie, Prameň - Poľný Kesov, Jatovčanka - Jatov, Tamburáši - Šurany a naše spevácke súbory Úsmev a Nádej.

Hostia programu: Sebi Band - malý bubeník, Cimbalovka Urmín a Maťa Nemčeková.

O občerstvenie a dobrú hudbu po skončení programu postarané. Príďte sa zabaviť a zaspievať si krásne ľudové pesničky.

 


 

2. ročník GOSPEL FEST

AKZ v spolupráci s Kultúrnou komisiou, farským úradom a O.Z. Slnkom odetí vás pozývajú na 2. ročník GOSPEL FEST-u, ktorý sa uskutoční dňa 26. 8. 2017 o 16,00 hod. pri kultúrnom dome Čápor. Program:

15,00 hod. svätá omša v kostole sv. Michala v Čápore

16,15 hod. Caled by name

17,00 hod. svedectvo Renáta Ocilková

17,30 hod. AME

18,30 svedectvo

19,00 hod. TIMOTHY

20,00 hod. F6

Programom vás bude sprevádzať Marek Koleno (poznáte z STV Zem spieva). Pre deti je pripravený detský kútik a detské atrakcie. O občerstvenie je postarané. Ďakujeme všetkým sponzorom a hlavne Pánu  Bohu. 


 

Tvorivé dielne a maľovanie na asfalt

Tvorivé dielne a maľovanie na asfalt

Dňa 1. júla 2017 sa uskutočnila prvá prázdninová akcia pre prázdninujúce deti. Maľovanie na asfalt býva každoročne ale tento rok v spolupráci s Občianskym združením sme spojili maľovanie s tvorivými dielničkami. Deti si tak mohli vyskúšať maľovať na asfalt pred kultúrnym domom, ale aj si niečo kreatívne vytvoriť. Tak sa nielen maľovalo na asfalt ale aj na kamienky, deti si mohli vytvoriť svoju vlastnú slnečnicu, vlčí mak či loďku. Každé dieťa dostalo po ukončení diplom a sladkú odmenu. Tešíme sa o rok ...dovidenia.


 

Súťaž o najkrajšiu záhradku a najkrajší balkón

najkrajšia.jpegOZ Občania obci - obec občanom  vyhlasujú súťaž o najkrajšiu záhradku a najkrajší balkón. Ako na to? Na mailovú adresu oooo@gmail.com pošlete  fotografiu svojej záhradky či balkóna spolu s telefónnym číslom. Kto nemá možnosť odfotiť si ju sám, môže zavolať nám a my ju prídeme odfotiť. (0915 041 640).

Termín uzávierky je 30. 10. 2017. Predmetom hodnotenia bude celkový estetický vzhľad resp. jeho estetický prínos pre obec. Termín odovzdania cien bude súťažiacim oznámený telefonicky. Tešíme sa na vás. 


 

MDD - športový deň detí

MDD - športový deň detí sme oslávili dňa 10. 6. 2017 na futbalovom štadióne FC Cabaj-Čápor.


 
ÚvodÚvodná stránka