Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Kultúrne podujatia, oznamy, aktivity

III. regionálny jesenný jarmok v Jatove

Miestna akčná skupina Cedron-Nitrava Vás pozýva na III. regionálny jarmok do Jatova, ktorý sa uskutoční dňa 8. 9. 2018 od 13,00 hod. Prezentácia obcí regiónu ukážky remesiel, predaj produktov, výrobkov... pestrý kultúrny program, prezentácia poľovníckych trofejí, poľovnícky guláš, zaujímavé atrakcie pre deti...Občerstvenie je zabezpečené.


 

Spievaj, že si spievaj

Obec Cabaj-Čápor, komisia pre mládež, kultúru a šport, Nitriansky samosprávny kraj Vás pozývajú na Spievaj, že si spievaj, akcia sa koná dňa 25. 8. 2018 o 16,00 hod. pri KD Cabaj-Čápor.

Účinkujú:

Cedronček ZŠ Cabaj, Ľudová hudba Urmín z Mojmíroviec, Úsmev a Nádej z Cabaja-Čápora, Citaráši z Veľkého Kýru, Zelený veniec z Ecsera, Terchovská muzika z Dolniakov, na záver nás zabaví hudobná skupina Trevis.

Sprievodné akcie pre deti: Šašo LOMBARDINI, Žiacka poprocková kapela SLIDE.

O občerstvenie je postarané, v prípade nepriaznivého počasia sa akcia koná v kultúrnom dome.


 

GOSPEL FEST 3 roč.

Kultúrna komisia, farský úrad a OZ Slnkom odetí Vás pozývajú na 3. roč. GOSPEL FEST, ktorý sa koná dňa 26. 8. 2018 o 15,00 hod. pri KD Čápor. 

Účinkujú:

Divadlo LÚČ

SNE

SARA JARKOVÁ BAND

CALLED BY NAME

ANDŽELINO

TIMOTHY

Programom vás bude sprevádzať Annamária Závodníková z rádia ONE. Pre deti je pripravený detský kútik a detské atrakcie. O občerstvenie je postarané.Ďakujeme všetkým sponzorom a hlavne Pánu Bohu. 


 
ÚvodÚvodná stránka