Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Kultúrne podujatia, oznamy, aktivity

2. ročník GOSPEL FEST

AKZ v spolupráci s Kultúrnou komisiou, farským úradom a O.Z. Slnkom odetí vás pozývajú na 2. ročník GOSPEL FEST-u, ktorý sa uskutoční dňa 26. 8. 2017 o 16,00 hod. pri kultúrnom dome Čápor. Program:

15,00 hod. svätá omša v kostole sv. Michala v Čápore

16,15 hod. Caled by name

17,00 hod. svedectvo Renáta Ocilková

17,30 hod. AME

18,30 svedectvo

19,00 hod. TIMOTHY

20,00 hod. F6

Programom vás bude sprevádzať Marek Koleno (poznáte z STV Zem spieva). Pre deti je pripravený detský kútik a detské atrakcie. O občerstvenie je postarané. Ďakujeme všetkým sponzorom a hlavne Pánu  Bohu. 


 

Premietanie pre deti..film ...Bociany

Premietanie pre deti: BOCIANY

V kultúrnom dome Čápor sa uskutoční letné kino pre deti. Začíname o 17,30 hod. športové súťaže, a od 18,30 hod. premietanie filmu ,,Bociany". Vstupné je dobrovoľné. Príďte príjemne stráviť letné sobotné popoludnie so svojimi detičkami. Tešíme sa na Vás. 


 

Tvorivé dielne a maľovanie na asfalt

Tvorivé dielne a maľovanie na asfalt

Dňa 1. júla 2017 sa uskutočnila prvá prázdninová akcia pre prázdninujúce deti. Maľovanie na asfalt býva každoročne ale tento rok v spolupráci s Občianskym združením sme spojili maľovanie s tvorivými dielničkami. Deti si tak mohli vyskúšať maľovať na asfalt pred kultúrnym domom, ale aj si niečo kreatívne vytvoriť. Tak sa nielen maľovalo na asfalt ale aj na kamienky, deti si mohli vytvoriť svoju vlastnú slnečnicu, vlčí mak či loďku. Každé dieťa dostalo po ukončení diplom a sladkú odmenu. Tešíme sa o rok ...dovidenia.


 

Súťaž o najkrajšiu záhradku a najkrajší balkón

najkrajšia.jpegOZ Občania obci - obec občanom  vyhlasujú súťaž o najkrajšiu záhradku a najkrajší balkón. Ako na to? Na mailovú adresu oooo@gmail.com pošlete  fotografiu svojej záhradky či balkóna spolu s telefónnym číslom. Kto nemá možnosť odfotiť si ju sám, môže zavolať nám a my ju prídeme odfotiť. (0915 041 640).

Termín uzávierky je 30. 10. 2017. Predmetom hodnotenia bude celkový estetický vzhľad resp. jeho estetický prínos pre obec. Termín odovzdania cien bude súťažiacim oznámený telefonicky. Tešíme sa na vás. 


 

MDD - športový deň detí

MDD - športový deň detí sme oslávili dňa 10. 6. 2017 na futbalovom štadióne FC Cabaj-Čápor.


 
ÚvodÚvodná stránka